5 بازی ساده و جذاب برای دورهمی ها

Wednesday، ۲۲ Amordaad ۱۳۹۹

یکی از مشکلات کسانی که به بازی های رومیزی علاقه دارند، اینه که تو جمع های خانوادگی کدوم بازی رو معرفی کنند که هیجان زیادی داشته باشه، فان هم باشه و زمان یادگیریش هم کوتاه باشه. ما هم تصمیم گرفتیم برای حل این مشکل 5 تا بازی ای که این 3 تا ویژگی رو داشته باشه رو معرفی کنیم.

بازی شیر مرغ :

در توصیف عجایب بازی شیر مرغ همین بس که باید عجیب ترین چیز ها رو بکنید تو پاچه عجیب ترین مشتری ها !!! بله تو این بازی شما باید برای یک سری محصول که میتونه از شیر مرغ باشه تا جون آدمیزاد، تبلیغ کنید تا بلکه براش مشتری پیدا بشه. مشتری یکی از بازیکن هاست و بقیه بازیکنها، فروشندگان رقیبتون هستند. شیر مرغ یک بازی شلوغ و پر از خنده، کاملا مناسب برای جمع های 3 تا 10 نفره خانوادگی و دوستانه ای است که هر دور انجام این بازی حدود 20 دقیقه زمان لازم داره.

خب اگه شما مشتری بازی عجیب شیر مرغ شدید، می تونید از این لینک این بازی رو سفارش بدین : خرید بازی شیر مرغ

بازی لوت :

خب بریم سراغ غارت کردن کاروان های تجاری. یک بازی سریع و هیجان انگیز و با تکرار پذیری بالا. بازی لوت یک بازی در سبک قلدری، چپاول، غارت و... هستش. این بازی رو به دو روش انفرادی و تیمی بازی کرد. تو روش تیمی بازیکنان دو به دو با هم تیم می شن. تو این بازی با حمله به کاروان های بازیکنای دیگه و رقباتون و خودتون میتونید غارت کنید. بله تو بازی لوت حتی به کاروان خودتون هم نباید رحم کنید چون اگه دیر بجنبید غارت میشید. رمز پیروزی تو بازی لوت اینه که با کاروان های بی ارزشتون ، راهزن های خوب رو از دور خارج کنید.

اگه فکر می کنید که می تونید بازی لوت رو غارت کنید، می تونید از این لینک این بازی رو سفارش بدین : خرید بازی لوت

فوتبال بزنیم :

اگه دوست دارید یک بازی شبیه سازی تمام عیار از فوتبال داشته باشید پیشنهاد می کنیم حتما یک دست بازی "فوتبال بزنیم" رو بزنید. شما تو این بازی شوت، پاس، خطا، آفساید، گل و همه اتفاقات فوتبال اصلی رو داره. لذت بازی زمانی به اوج می رسه که کمبو بزنید و از اون لحظه به بعد رقیبتون فقط باید هنرنمایی شما در دریبل زدن و گل زنی رو تماشا کنه. یک بازی جذاب خانوادگی 2 تا 4 نفره ساده که بیشتر از ده دقیقه طول نمیکشه.

به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای می تونید بازی فوتبال بزنیم رو از طریق این لینک سفارش بدین: خرید بازی فوتبال بزنیم

بازی نارو :

تو بازی نارو نقش یکسری خلافکار نامرد رو داریم که بعد از سرقت بزرگ قراره غنائم رو تقسیم کنیم ولی خب قسمت جالب و با حال قضیه اینه که قرار نیست کسی به سهم خودش قانع باشه!!! پس در صدد حذف بقیه خلافکارها بر میاد. بهتره قبل از اینکه حذفتون کنند سریع اسلحه اتون رو بکشید و همدیگرو نشونه بگیرید.حواستون باشه چون ممکنه تیرتون خطا هم بره!!! و دست بعدی اون رقیبتونه که شما رو نشونه بگیره. این بازی میتونه 4 تا 8 نفر بزرگسال بالای 10 سال رو 30 تا 60 دقیقه سرگرم کنه.

اسلحه ات رو بکش و قبل از اینکه حذفت کنند بازی نارو رو از این لینک سفارش بده : خرید بازی نارو

بازی کاستل :

همین اول کار به دوستانی که مشکل فشار خون دارند پیشنهاد میکنم که بیخیال این بازی بشن، چرا که قراره تو بازی کاستل کلی حرص بخورن. بازی کاستل یکی از بهترین بازی های فکری و رومیزی دو نفر به بالاست که گیم پلی ساده ای داره. تو این بازی تنها هدف اینه که جمع امتیازهای کارت هایی که جمع کردید از رقباتون بیشتر باشه. البته اگر رقیاتون بزارن که این اتفاق بیافته. به محض اینکه امتیازتون بالا تر بره هدف اول بقیه بازیکنها میشین. قسمت جذاب این بازی کل کلی هست که تو بازی شکل میگیره!!! این کل کل ممکنه به جایی بکشه که شما حاضر باشین برا گرفتن حال یکی از رقبا کل بازی رو ببازید. یک بازی 2 تا 6 نفره 30 تا 60 دقیقه ایه که می تونه افراد 8 سال به بالا رو حرص بده!!

خب خب خب حرص دادن رفیقات رو دوست داری؟؟ این لینک خرید بازی کاستله : خرید بازی کاستل