پنج بازی جذاب فکری و رومیزی زیر 200 هزار تومن

Wednesday، ۲۹ Amordaad ۱۳۹۹

تو این مقاله میخواهیم با 5 تا بازی با حال و هوای خاص آشنا بشیم که نقش ها و ماموریت های جالبی رو به عهدمون میزارن. هر 5 بازی جزو بازی های جدید بازار بردگیم ایران به حساب میاد که ممکنه هنوز خیلی ها با این بازی ها آشنایی نداشته باشند.

بازی کینگ دومینو :

تو بازی کینگ دومینو در نقش پادشاهی هستید که باید قلمروی پادشاهیتون رو با استفاده از دومینو های بازی توسعه بدین، در این بازی برخلاف تصور، جنگی در کار نیست و استراتژی اصلیتون باید تنوع بالای قلمروتون باشه تا بتونین امتیازهای بازی رو بدست بیارین. جذابیت این بازی به این موارد خلاصه نمیشه و شما می تونین در حین توسعه قلمرو خودتون با انتخاب دومینو هایی که رقیبتون لازم داره از توسعه قلمرو اونها جلوگیری کنید.این بازی 2 تا 4 نفره خانوادگی مناسب فرمانرواهای 8 سال به بالاست و 15 تا 20 دقیقه زمان لازم دارید که بتونید قلمرو خودتون رو ایجاد کنید. این بازی یکی از بهترین بازی های سال 2016-2017 هستش که جوایز زیادی هم برده.

برای توسعه قلمروتون نیاز به بازی کینگ دومینو دارید که میتونید این بازی رو از این لینک بخرید : خرید بازی کینگ دومینو

بازی ژاندارمری :

بازی ژاندارمری یک بازی کارآگاهی هستش که شما باید در نقش افسران ژاندارمری پرونده هایی رو که فرماندهان ارشد به شما سپردند سریعتر حل کنید. در رابطه با پروند ها یکسری مجرم دستگیر شده، کلی هم شواهد و مدارک وجود داره. شما باید تلاش کنید تا قبل از کارآگاهای دیگه بازی مجرم ها رو پیدا کنید. قسمت با مزه این بازی اونجایی که میتونین با دادن سرنخ های اشتباه و زیرآب زدن، رقباتون رو سر در گم کنید تا نتونن افتخار دستگیری مجرم ها رو بدست بیارن. شما برای بازی ژاندارمری به 2 تا 6 افسر نیاز دارید که بالا 9 سال هم سنشون باشه!! زمان بازی هم تقریبا 40 دقیقه است.

افسران و گروهبان های عزیز میتونین از این لینک بازی ژاندارمری خودتون رو خرید کنید: خرید بازی ژاندارمری

بازی گانگستر :

رئیس بزرگ از گانگسترهاش توقع داره درخواستشو انجام بدن. این درخواست چیه؟؟ غارت 6 تا محله بازی. پس شما باید در نقش گانگسترها وارد لوکیشن های مختلف بازی بشید تا بتونید غنائم رو غارت کنید. منتها بازی به همین راحتی ها نیست چون کلانتر مدام در حال گشت زنی هستش و ممکنه تو محلی باشه که شما برای غارت انتخابش کردین علاوه بر اون ممکنه بقیه گانگستر ها هم در همون محلی باشند که شما انتخابش کردین. پس اگر تو این شرایط قرار گرفتین باید خودتون رو برای رشوه دادن یا مذاکره آماده کنید تا گیر نیافتین. بازی گانگستر یک بازی 3 تا 7 نفره است که مدت 30 دقیقه بهتون زمان میده تا غارت ها رو انجام بدین و بهترین گانگستر بازی بشین.

خب رئیس بزرگ تو این لینک منتظرتونه تا بازی گانگستر رو غارت کنید : خرید بازی گانگستر

بازی ورسک :

تا اینجا فرمانروایی و افسر پلیس و گانگستر رو تجربه کردیم. نظرتون چیه مهندس راه بشیم؟؟ برا این کار به بازی ورسک احتیاج داریم. تو این بازی ما در نقش مهندس های راه سازی باید ارتباط شهر ها و روستاهایی که دچار برف و باران شده اند را بهم وصل کنیم. در هر نوبت به صورت تصادفی یکسری مسیر مشخص میشه. همه بازیکنها میتونند از اونها استفاده کنند. چالش بازی در نحوه استفاده شما از این مسیرهاست. پس باید با مهندسی اونها و با استفاده از ماژیک روی صفحه ی مخصوص به خودتون مسیر ها رو بکشید و مراقب باشید که در طول بازی به بن بست نخورید. نکته جذاب در مورد بازی ورسک اینه که میتونین تک نفره هم بازی کنید. شما برای انجام این بازی به 1 تا 6 نفر نیاز دارید و مدت زمانی هم که بازی طول می کشه حدودا 60 دقیقه است.

اگر دوست دارید قسمت مهندسی مغزتون رو به چالش بکشید میتونین بازی ورسک رو از این لینک بخرین: خرید بازی ورسک

بازی کهنه سرباز :

کهنه سرباز روایت تعدادی سرباز جنگ جهانی اول هستش که تو این بازی بازیکن ها باید با همکاری همدیگه ماموریت های بازی رو انجام بدن. برا انجام این ماموریت ها بازیکن ها باید با همدیگه همفکری کنند تا بتونن به صلح که هدف بازی هست برسند.اگر بازیکن ها نتونند شرایط رو به خوبی به پیش ببرند به مقبره خواهند رسید و شکست میخورند. تو بازی کهنه سرباز شما و دوستانتان باید چالش های بازی رو با همدیگه به سرانجام برسونید و گاهی وقتا با پشتیبانی هم و یا عقب نشینی از شکستتون در اون دست جلوگیری کنید. شما برای انجام این بازی به 2 تا 5 سرباز کهنه که بتونن برای 30 دقیقه باهم کنار بیان نیاز دارید.

اگر فکر میکنید یک سرباز کهنه و رنگ و رو رفته هستین و میتونین از نبرد جنگ جهانی اول جون سالم به در ببرین پشنهاد ما خرید بازی کهنه سرباز این این لینک هستش: خرید بازی کهنه سرباز