نمایشگاه اشپیل ۲۰۱۹ در راه است

Thursday، ۱۸ Mehr ۱۳۹۸

یک دنیا تفریح و بازی

نمایشگاه اشپیل بزرگترین نمایشگاه برای بازی کنندگان است، این نمایشگاه امکان مشاهده و تجربه بازی کردن با انواع و اقسام بازی‌هایی که در سراسر جهان منتشر می شوند را فراهم می‌کند. در سال 2018 بیش از 1150 غرفه از 50 کشور جهان در این نمایشگاه حضور داشتند که این نمایشگاه را کاملا منحصر به فرد کرده بود. همه ساله ناشران، طراحان، تولید کنندگان و گیک های این صنعت در فضایی بیش از 80,000 مترمربع محصولات و همچنین تجربیات خود را بازی های مختلف به اشتراک می‌گذارند.

در این نمایشگاه شما می‌توانید بازی با انواع مختلفی از بازی‌های بزرگسالان و کودکان را در سبک های همچون استراتژی، خانوادگی، ماجراجویی، فانتزی و علمی تخیلی و... تا بازی های ویدیویی و رایانه ای را تجربه کنید.

در نمایشگاه اشپیل رویدادهای گسترده ای از بازی ها ارائه می شود. همه غرفه داران از شما دعوت می‌کنند تا در رویدادهای اختصاصی آنها شرکت کنید و بازی های ناشناخته را تجربه کنید، وارد رقابت هایی لذت بخش شوید یا به تماشای رقابت های نفسگیر بقیه بنشینید.

همچنین در نمایشگاه اشپیل خانواده ها میتوانند در سالن‌های بزرگ این نمایشگاه یک دنیای بزرگ ماجراجویانه برای کودکان خود پیدا کنند. در واقع نمایشگاه اشپیل در چهار روز شانس تفریح و بازی را با هزاران بازی جدید به شما می‌دهد.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید ناشرانی از ایران نیز همه ساله در این نمایشگاه شرکت می کنند و بازی های ساخت ایران را در این نمایشگاه به علاقه‌مندان معرفی می کنند.